PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=244585}
2,8 922
oceny
2,8 10 1 922
Polisz kicz projekt... kontratakuje
powrót do forum filmu Polisz kicz projekt... kontratakuje

Filmu nie oglądałem ale zastanawiam się, skąd reżyser tak miernego filmu jak "Polisz kicz projekt" czerpie fundusze na nakręcenie jego sequela.

Grooken

Stąd że w tych filmach jest głebia, a nie papka dla żadnych akceptacji zamerykanizowanych młodych ludzi :P

BMF

Stary jaka głębia? Totalne dno i jeszcze raz dno.
Wiesz co to jest głębokie i ambitne kino?
Jeśli ty ten szajs zaliczasz do takiego to współczuje !!!!

Jan_Baptysta

Polisz kicz projekt moge spokojnie zaliczyc do takich ambintych filmow jak Moj Nikifor, czy Jestem. Oglądam i takie i takie filmy, ten jest luzniejszy i bardziej stonowany i tyle , jak nie rozumiesz, to mnie to rybeczka kochaniutki ;)

BMF

W takim razie masz nieźle spaprane poczucie estetyki.

Jan_Baptysta

A może odwrotnie ;) ? Moze poprostu ty jesteś zbyt mało rozwiniety zeby zrozumiec inne kino niż dają ci na codzień ;] ?

Grooken

Normalnie-
Pujszo do takich ''ubogich'' obywateli Polski nie należy dodaj jego ''oszczędności'' możliwy kredyt z banku pomoc producentów i kooproducentów a jeszcze zyski z Polisz Kicz Projekt.

Polisz Kicz Projekt Kontratakuje to obraz o budżecie ok. 350 tys euro jakby scenariusz producentom przedstawili panowie Zatorski , Machulski czy Gliński lub Korterski to tą sumę mieli by w 2 może 3 tygodnie Pujszo musiał ''zbierać'' około 2 miesiące.

Stolaz

Skąd bierze kasę? Pwnie z portfela. Pierwsza część wygląda jakby miała budżet rzędu - góra - 30 zł. Przy okazji IQ Pujszo też raczej nie przekracza tej liczby.

ocenił(a) film na 10
Mierzwiak

Kolego, latwo jest obrzucac ludzi g*** z przed kompa. Pujszo cos robi... a co wiecej jego "sztuka" znajdzie sie w sklepie, wypozyczalniach, internecie no i telewizji. Trzeba mu tez przyznac, ze nie jeden mu po prostu zazdrosci obsady z filmu ;-)

marekmadej

Ja też "coś" robię i nie muszę się tego wstydzić, a on powinien.

"a co wiecej jego "sztuka" znajdzie sie w sklepie, wypozyczalniach, internecie no i telewizji."
Najlepszy przykład na to że nawet najgorsze gówno zawsze znajdzie odbiorców.

Mierzwiak

Dokładnie nie wiem czy ty użytkowniku Mierzwak powiedziałeś mi ze mam się nie czepiać do pana Pujszo. Otóż ja sie do niego nie czepiam a co więcej podziwiam jego pracę chodziarz te filmy mają dobry scenariusz a są trochę kiepsko nakręcone. Zdjecia, muzyka reżyseria to prawie sami debiutanci.

Pozdrawiam

marekmadej

kiedyś na allegro ktoś sprzedawał najprawdziwszą kupę(potocznie gówno) i ona znalazła swoich odbiorców.więc i powyższy bełkot znajdzie "odbiorców" podobnie jak wiele chorych rzeczy na tym świecie. poza tym uważam, że produkcji tej nie powinno się wkładać na półkę z filmami!

konfident

^^ brak słów na idiotów... idźcie oglądać filmy zdezelowanych idiotów ktorzy kręcą w polsce bez przerwy to samo ^^ Ah jakież to ciekawe filmu... albo dziesiątą cześć jakiegos bajora Hollywoodzkiego.

ocenił(a) film na 1
Grooken

Na taki szajs to zawsze znajdzie się kasa. A najlepiej z podatku czy czegoś podobnego co już płacimy... no comment

Iris_3

Byłem dzisiaj na spotkaniu z panem Pujszo i z tego co powiedział to większość kasy na produkcje filmu wyłożył z własnej kieszeni, podzielam nietstety zdanie przedmówców, że nie jest to film najwyższych lotów ale koleś robi to co kocha, dobrze sie przy tym bawi, czego więcej potrzeba?

byniek

moze ktos by mu poradzil ze sprawdzi sie w czyms innym...to mogloby pomoc jemu, nam i kulturze generalnie

Grooken

No jak to skąd wziął kasę? Przecież dziewczyny w pierwszej części płaciły!

Zynu

Hoop , Fruti, Arctic , Ecco


takich zobaczylem sponsorow :) bezczelnie wyeksponowanych

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones