PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=244585}
2,8 922
oceny
2,8 10 1 922
Polisz kicz projekt... kontratakuje
powrót do forum filmu Polisz kicz projekt... kontratakuje

...filmy pana Mariusza Pujszo są z reguły beznadziejne, więc nie spodziewam się czegoś specjalnego po tym filmie. Pujszo pokazał już swoje "możliwości" w filmach: "Polisz kicz projekt" i "Francuski numer", o którym Anna Mucha słusznie powiedziała na przeglądzie filmów w Gdyni, że jest nudny (swoją drogą za to wyleciała z prowadzenia gali).

Panie Mariuszu, proszę dać sobie spokój z robieniem filmów, bo nic dobrego z tego nie wynika !

Proszę tu wszystkich, którzy się ze mna zgadają, by się pisywali pod moim postem. Dziękuję !!!

ocenił(a) film na 10
adi5656

nie znasz się albo nie masz poczucia humoru zapewne jestes sfrustrowany głosujesz na PIS lub LPR Mariusz ma kręcić filmy bo są zajebiste,a Ty daj sobie spokój z pisaniem komentarzy przed obejrzeniem filmu bo to tak jak prawiczek mówi że sex jest zajebisty ;/

dorotakonw

A ja podpisuję sie pod postem pana adi'ego. Niestety, polskie kino to w 99% szajs wypuszczony pod tepą publikę, a działalność M. Pujszo tylko to potwierdza... Żenada

ocenił(a) film na 10
Pablo_2

No jasne, lepiej sobie popłakać na "Placu Zbawiciela" Też mi wielka rzecz. Co za naród. To właśnie jest żenujące. Wyluzujcie ludzie. I proponuję jednak obejrzeć film, albo samemu zabrać się za kręcenie czegoś dla "nie-tępej" publiki. Powodzenia!

Pablo_2

Wielkie dzięki Pablo. Przynajmniej jedna osoba wie coś o polskim kinie !

dorotakonw

A co ma do tego postu polityka? Dla twojej informacji: nie interesuję sie polityką, bo mam dopiero 15 lat ! :D

ocenił(a) film na 10
adi5656

Więc doświadczenie ma pan skromne i horyzonty myślowe też niezbyt szerokie. A Ania Mucha musi nad sobą popracować, to może zaczną ją szanować, bo póki co to naród zaczyna mieć jej dość... I nie wyleciała za to jedno zdanie tylko za swoje chamskie zachowanie i brak kultury.

ocenił(a) film na 1
adi5656

Popieram adi'ego jak najbardziej. Wcale nie twierdzę, że Polacy powinni kręcić tylko poważne i smutne filmy jak np. "Plac Zbawiciela", bo to też przegięcie. Chciałbym natomiast by nakręcili jakiś porządny rozrywkowy film, a nie ciągle głupie filmy często dla tępej widowni. Można przecież zrobić zabawną komedię z humorem, który trzyma poziom.

Jakby co to też mam 15 lat. :]

adi5656

Jak najbardziej zgadzam się z autorem tematu. Prosimy o zaprzestanie kręcenia filmów przez tego pana. Na kinie trzeba się znać, a nie kręcić byle gówna.

ocenił(a) film na 10
adi5656

:/ dzieci i ryby głosu nie mają a siusiumajtki niech się pobawią klockami a nie krytykują powtarzając usłyszane słowa albo coś co przeczytają;/ nic dziwnego że ludzie się wieszają mając takie "pseudo-intelektualne" towarzystwo jak sie ma 15 lat to się coś innego robi a nie siedzi przed kompem i klepie...brrrr...CO Z WAS WYROŚnie?!

ocenił(a) film na 1
dorotakonw

A co wyrośnie z ludzi zachwycających się takimi filmami? ;P

Miodzio

dorotakon'y ;)

Pablo_2

ludzie z dystansem do świata? I do siebie?

ocenił(a) film na 1
BMF

Są ludzie których takie filmy nie zachwycają, a także podchodzą z dystansem do świata i do siebie.

PS. Tylko, żebyś nie pomyslał, że zabraniam Ci lubić ten film. Po prostu ja tego typu komedie uważam za beznadziejne. :]

adi5656

Adi, to prawda i "polisz kicz projekt" i "Francuski numer" to filmy raczej słabe. Powiedz mi tylko, w takim razie jakim cudem ten drugi znalazł się w twoich ulubionych?

lord_plesniowor

Dlatego, że obserwuje fora tych filmów. To, że film znalazł się w moich ulubionych, to nie znaczy, że jestem jego fanem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones