PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=244585}
2,8 922
oceny
2,8 10 1 922
Polisz kicz projekt... kontratakuje
powrót do forum filmu Polisz kicz projekt... kontratakuje

Amerykański reżyser. Sława Wooda (Edward Davis Wood, Jr) zaczęła się dwa lata po śmierci, kiedy otrzymał Nagrodę Złotego Indyka dla najgorszego reżysera wszech czasów. Całkowity brak zdolności do stworzenia sensownego filmu doprowadził do popularności filmów Wooda!
Warto zobaczyć biograficzny film Tima Burtona "Ed Wood" z Johnnym Deppem w roli tytułowej.

jak45

wg mnie jeśli polisz kicz projekt i pkp kontratakuje to ma byc pastiż, to kolesiowi (czytaj reżyserowi) podaję łapkę, bo z tych obydwóch filmów, a szczególnie z jedynki usmiałem się do łez.

On przynajmniej pokazuje jak laski za wszelką cene chcą byc sławne i myślą, ze będą, a że soba nic nie reprezentują to już drobny szczegół.

póxniej tylko lód pod stołem itd..., żeby tylko się dostać do filmu. Bo to mało takich jest pseudoaktorek???
taka jest rzeczywistość, więc wbrew pozorom filmy ciuń za nisko są ocenione


malyfromhell

To nie jest żaden pastisz Wooda! - to miała być zwariowana komedia, ale wyszła prymitywna głupota.

ocenił(a) film na 1
jak45

Bez obrazy dla Wooda. Wooda to przy Pujszo artysta.

michal.2907

Ament...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones